Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Tanel Visnap võitis kurtide kergejõustiku MM-il 200m jooksus hõbemedali

Taipeis toimuvatel 5. kurtide kergejõustiku MM-i viimasel võistluspäeval võitis Tanel Visnap 200m jooksu finaalis hõbemedali. Teise koha saavutamiseks tuli pool staadioniringi läbida ajaga 21.61. Võitjaks krooniti ameeriklane Eric Demarco GREGORY ajaga 21.53

"Eelnevatel võistluspäevadel olid finaalid koguaeg õhtusel ajal, mis võimaldas mul elada Eesti aja rütmis, kuid läheneva taifuuniohu tõttu lükati tänane võistluspäev hommikusele ajale ehk sisuliselt läksin 200m finaali jooksma Eesti aja järgi kl 3.35 öösel. Seetõttu on elu teine tulemus 1.3 m/s vastutuules eriti üllatav. Natuke kahju on, et viimased 30-40 meetrit ei suutnud ma hoida jooksu kerge ja lõdvana ning lasin ameeriklase mööda, kelle hooaja mark on 20,70. Kuus järjestikkust võistluspäeva jätsid oma jälje, aga olen õnnelik, et pärast 100m katastroofi suutsin kahe medaliga võistluse kokkuvõttes natukene päästa," kommenteeris Tanel pärast finaali.

200m poolfinaalis startis ka Simon Teiss, kes parandas oma eeljooksus joostud aega ning tulemus 23.27 andis kokkuvõttes 10. koha.

400 meetri tõkkejooksu finaalis tegi tubli jooksu  Rinat Raisp. Kui jooksu esimene pool oli enam-vähem korralik, siis teine pool läks tal seekord raskeks. Aeg 1.00,89, isiklikule rekordile jäi tulemus aga 2 sekundiga alla

Naiste kõrgushüppe finaalvõistlusel oli võistlustules Marja- Liisa Müllermann, kellel õnnestus ületada kõrgus 1.50, mis andis protokolli üheksanda koha.

Koondis naaseb 27.07 kell 00.55 Tallinna lennujaama.

Viimati muudetud: 23.07.2024