Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Simon Teiss võitis hõbemedali U23 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel.

Rakveres toimusid 3.-4.juulil Eesti meistrivõistlused U18, U20 ja U23 vanuseklassidele.
U23 vanuseklassis osales Simon Teiss, kelle kõige edukamaks alaks osutus 100 meetri jooks, kus ta võitis hõbemedali ajaga 11,45  (vastutuul 1,6 m/sek). Palju õnne Simonile!
200 meetri jooksus oli ta kahe jooksu peale kokkuvõttes viies ajaga 23,38.
Rinat Raisp osales kolmel alal väljaspool arvestust: 400 meetri tõkkejooksus jooksis ta välja aja 58.31 ja püstitas uue isikliku rekordi.  Isiklik rekord paranes enam kui 1,3 sekundiga 5 päeva varem joostud eelmisest rekordist!
400 meetri jooksus sai ta ajaks 53,57 ja 110 meetri tõkkejooksus 17.99 (vastutuul 1,2 m/sek).
Samuti väljaspool arvestust tegi kaasa Marja-Liisa Müllermann, kes ületas kõrgushüppes 1.50 ja 100 meetri tõkkejooksus oli ta aeg 17.70 (vastutuul 1,8m/sek)  Arvestama peab, et Marja-Liisa oli üle nädala aja haige ning pole saanud kordagi trenni teha. Vahele jäid haiguse tõttu ka eelmise nädala Eesti meistrivõistlustlused. Seetõttu oli tema vorm suure küsimärgi all. Tõkkejooks näitaski, et head enesetunnet pikk paus toonud ei ole.

Järgmisena on ees ootamas aga  Eesti suvised para- ja kurtide kergejõustiku meistrivõistlused, mis toimuvad juba 12.juulil Pärnu Rannastaadionil!
Viimati muudetud: 05.07.2024