Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Tanel Visnap krooniti kaugushüppes Eesti meistriks

Nädalavahetusel 29-30.juulil toimusid Tallinnas, Kadrioru staadionil Eesti suvised meistrivõistlused,  kus võisteldi täiskasvanute (meeste ja naiste) arvestuses.
Eesti meistrivõistluste teisel päeval tegi vägeva võistluse Tanel Visnap, kes võidutses kaugushüppes 7.35! Eriti magusaks tegi tiitlivõidu veel see, et võidutulemus sündis viimases - kuuendas voorus!  Muljetavaldavad olid ka tema teised hüpped  x, 6.92, x, 6.97, 6.97  ja 7.35.
Rinat Raisp jooksis 400 meetri tõkkejooksus välja võimsa isikliku rekordi 59,34. Senine isiklik rekord 59,39 oli joostud Tartus 21.juunil.

Eesti meistrivõistluste esimesel päeval meeste 100 m finaalis parandas Karl Erik Nazarov (TSA) oma hooaja tippmarki ning tuli Eesti meistriks ajaga 10.31. Hõbemedali sai kaela Henri Sai (Pärnu SK Altius) ajaga 10.52 ning kolmas oli Tanel Visnap (Valga SK Maret-Sport) ajaga 10.63. Tema eeljooksu aeg oli 10,62, mis viis teisena finaali.
400 meetri sai Rinat Raisp ajaks 54,17, mis andis 18.koha.
Viimati muudetud: 01.07.2024