Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Esimene võistluspäev tõi Eestile kaks medalit

Esimesel võistluspäeval toimusid võistlused Ikskiles,kavas oli individuaalne sprint. Orienteerujad võtsid mõõtu mitmekülgsel rajal, mis kulges läbi kaasaegsete elamurajoonide siseõuede, parkide ning tunnelite ja spordistaadioni.

27 meest võistles meeste 3,7 km pikkusel rajal, kus oli kokku 21 kontrollpunkti. Parim meie meestest oli Vaiko Vare, kes lõpetas 16. kohal. Martin Betlem oli 20. ja Martin Viljasaar 21. kohal. Esikolmikusse jõudsid kõik ukrainlased.

Naisveteranide arvestuses võideti kokku kaks medalit. Kõik meie naisveteranid mahtusid esikolmikusse: Ilvi Vare võitis W50 vanuseklassis kuldmedali ja Merike Mändsoo sai W55 vanuseklassis hõbemedali.

GPS jälgimine sprindi distantsi võistlustele leiad siit:

Pühapäevane 09.06.24 teatejooksu koosseis on järgmine: esimeses vahetuses jookseb Ilvi Vare, teises ja kolmandas vahetuses on Martin Viljasaar ja Vaiko Vare ning viimases vahetuses astub rajale Merike Mändsoo.

Viimati muudetud: 09.06.2024